ONAYIM SMS ONAY NEDİR?

Onayım sizlerin internet üzerindeki herhangi bir platforma kayıt olmanız için gereken sanal bir diğer deyişle fake numara sağlayıp Sms Onay yaparak istediğiniz platforma kayıt olmanızı sağlar. Özetle kendi telefon numaranızı kullanmadan başka bir telefon numarası kullanarak işlemlerinizi başarıyla tamamlamanıza yardımcı olur.

SMS Onay Nasıl Yapılır?

Sosyal medya’da artık neredeyse tüm sosyal medya platformlarında numara onayınız olmadan ya hiç kayıt olamıyorsunuz yada bir süreden sonra hesabınız onaya düşüyor. Burada ise yardımınıza onayim koşuyor 🙂

Diyelim ki bir Gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve kayıt olduktan sonra sizden bir telefon numarası onayı yapmanız gerektiği söyleniyor. Onayım.com üzerinden hemen hızlıca girip birçok farklı ödeme sistemi ve en uygun fiyatlar ile Gmail Sms Onay satın alabilirsiniz. Sistemin size vermiş olduğu sanal numarayı Gmail servisine girerek sms kod gönderimi sağladıktan sonra full otomatik sistemimize size dakikalar içerisinde onay kodunuzu iletecektir.

Onay Sistemi Nasıl İşliyor?

Sitemizden fake numara alabilmek için hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı açıp gerekli aktifeştirme işlemlerini yaptıktan sonra artık hesabınız kullanabilirsiniz. İlk öncelikle hesabınıza giriş yapınız ardından bakiye yükle kısmına tıklayınız. Orda çıkan kısma bilgilerinizi girerek hesabınıza hızlı ve güvenli bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Hesabınızda bulunan bakiye ile anasayfa kısmından istediğiniz platformdan istediğiniz ülkeden sanal numara alabilirsiniz.

Sizleri de Facebook Onay, Whatsapp Sms Onay, İnstagram Onay, Telegram Sms Onay ve +45 serviste daha en hızlı, uygun ve güvenilir şekilde sanal numara satın alarak istediğiniz platforma istediğiniz ülke lokasyonundan ve en uygun, hızlı, güvenilir bir şekilde kayıt olmak için sistemimize siz değerli okurlarımızı da bekliyoruz 🙂