Sanal Numara ile Sms Onay Nasıl YAPILIR?

Merhabalar, gelişen teknoloji ile artık google üzerinde tonlarca sosyal medya platformu oluştu ve zaman içinde gelişti. Tabi ki bildiğiniz üzere artık nerdeyse tüm servisler sisteme kayıt olurken numara onay yapmanızı istiyor. Bu soruna çare olarak sanal numara ile sms onay yapma ihtiyacı her insanda doğuyor. Çünkü her zaman her platformda ana- yan hesap açarken numaramızı vererek sms onay yapmak istemeyebiliriz. Bunun yanı sıra sanal numaralar bizlerin internet üzerindeki gizliğinide korumuş olur

Sanal Numara‘lar Güvenilir mi?

Bu sorununuz bir çok cevabı olabilir her şeyde olduğu gibi sanal numaraların’da kötüye kullanımı durumu tasvip etmediğimiz bir durumdur. Fakat sanal numaralar ile sms onay yapmanız sayesinde sizi tamamen gizli olacaksınız ve gizlilik özellikle bu zamanlarda oldukça önemli bir unsur. Sanal numaralar ile numara onay yapmak tamamen güvenilir, hızlı ve onayım sayesinde ucuz bir yöntemdir.

Sanal Numara Nasıl kullanılır?

Kulanımı oldukça basittir örnek verek gerekirse siz whatsapp numara onay yapmak istiyorsunuz fakat kendi numaranızı vermek istemiyorsunuz. Bu gibi bir durumda Onayım SMS onay hizmeti sunduğumuz sitemize gelebilir ve her ülkeden istediğiniz şekilde whatsapp sms onay yapabilirsiniz. Üstelik sadece 0.85 KR! Bu gibi örnekleri Facebook, İnstagram, Snapchat, Telegram vb.. gibi platformlarda da telefon onay yapmak için kullanabilirsiniz.

Nasıl Numara satın alabilirim

Numara satın almak onayım üzerinden ayıt olup hesabınıza giriş yaptıktan sonra bakiye işlemleri bölümünden BDDK ve Shopier güvencesinde her karttan bakiye yükleyebilirsiniz ve bakiyeniz kesintisiz hesabınıza aktarılır. Bunun yanı sıra sitemizde papara, banka, ininal, tosla, pep, cmtcüzdan gibi sanal hesaplarınızdan da bizim hesaplarımıza ödeme yapıp başarıyla sanal numara satın alabilirsiniz. Bakiye yükledikten sonra tek yapmanız gereken şey ana sayfadan 45 servis ve +80 Ülkeden dileidğiniz platforma dilediğiniz ülkeden alacağınız sms onayı en uygun fiyatlardan seçebilirsiniz. Sizde internette gizliğinizi koruyup kendi numaranız ile onay yapmak istemiyorsanız Onayım’ın Size sunduğu sanal numaralar ile sms onay yapabilirsiniz.

ONAYIM SİSTEMİNE GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.