STEAM SMURF HESAPLAR İÇİN NUMARA ONAY

Steam dünyanın en fazla aktif üyesine sahip oyun oynama platformu ve her oyun seven türk gencinin olmazsa olmazı. Dünyanın en büyük oyun platformu Olan Steam Numara Onay İstemektedir. 2003’den bu yana Valve tarafından geliştirilmekte, ayrıca valve’nin Seo’su GABEN ise oyunların ağzında bir espiri haline gelmiştir. Bunun yanı sıra dünyanın en popüler oyunlarında geliştiricisi olan VALVE CS:GO, Portal, Halflife, Leaf4dead gibi dünyanın en popüler oyunlarının da geliştiricisi ve sahibi konumunda. Steam’e Kayıt olmak ve hesabı doğrulamak için numara ve sms onay yapmanız gerekmekte.

Bir çok insan artık yeni Steam hesabı açmak istiyor ve bu hesaplara oyuncular arasında ‘smurf’ olarak adlandırılıyor. Fakat pek çok insan kendi numarasını vermek istemiyor. Bu stem hesaplarını açmak için ihtiyaç duyduğunuz numara onayı onayım sayesinde dilediğiniz ülkeden en uygun fiyatlar ile onay yapmak mümkün!

Steam numara onay yapmak onayım sayesinde çok basit dilediğiniz ülkeden steam numara onay yapmanız için gerekli sanal numarayı sizlere jet hızında sunuyor ve gelen steam sms onay kodunu sizlere jet hızında yetiştiriyoruz. Bu sayede kendi numaranızı kullanmadan onayım’ın sizlere dünyanın her ülkesinden verdiği sanal numaralar sayesinde en hızlı ve uygun şekilde Steam numara onay yapabilirsiniz. Steam’e bu sayede dilediğiniz şekilde smurf – yan hesaplar açabilir ve oyun keyfinizi katlayabilirsiniz. Steam’ın yanı sıra Whatsapp Sms Onay, İnstagram Numara Onay, Telegram telefon onay, Twitter sms dogrulama için Onayım.com’u tercih edebilirsiniz.

HEMEN STEAM SMS ONAY ALIN!