Telegram Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda Whatsapp’ın Gizlilik Sözleşmesi adı altında kişilerin özel konuşmalarını 3. Taraf Facebook gibi siteler ile reklam önerileri vb. şeyler için paylaşmak istemesi yüzünden büyük bir kayıp yaşadı. Bu dönemde adından sözle bahsedilen Telegram ise büyük bir kullanıcı kitlesini bünyesine kattı. Telegram Mobil Onay da akıllardaki büyük bir soru.

Telegram nedir?

Aslında Telegram’ın da pek bir farkı yok genellikle Rusların kullandığı bir mesajlaşma uygulaması. Whatsapp ile neredeyse aynı özelliklere sahip. Bir fazlası olarak gruplar Whatsapp’daki 256 kişi sınırına karşılık Telegram’da 200.00 kişiye kadar grup oluşturulabiliyor. Bu yüzden kitlesi olan ünlü sayfalar, fenomenler genellikle whatsapp yerine Telegram grubu kuruyor. Telegram ‘da Whatsapp gibi Mobil Onayı kulanıcılarına zorunlu tutuyor.

Telegram Sms Onay Nasıl yapılır?

Her platform da olduğu Gibi Telegram’da giriş yapmanız için. Telefon numarası ve o telefona sms olarak gelen kısa mesaj kodunu istiyor. Bu sayede Telegram’ı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Son zamanlarda artan Telegram kullanımının ardından bir çok insanda Telegram’a Şahsi Telefon numaramı vermeden nasıl kayıt olabilirim sorusu geliyor.

Onayim olarak sizlere dünyanın tüm ülkelerinden istediğiniz kadar Telegram sms onay yapıp güvenli şekilde kayıt olmanızı sağlıyor. Onayım’a kayıt olduktan sonra Sadece 1,5 TL’den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz ülkeden Telegram Sms Onay yapmanız mümkün.

Kayıt olduktan sonra bakiye yükle kısmından güvenli bir şekilde online veya papara ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçerek Telegram için Sanal Numara satın alabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz telefon Numarasını telegram’a girip. Dakikalar içerisinde gelen Sms Onay Kodunu Telegram hesabınıza girmeniz hesabınızı onaylı duruma getirecek ve Telegramı kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlayacaktır.

Onayım‘a hemen gidip Telegram ve +45 servis için en düşük fiyatlardan saniyeler içerisinde sanal numara satın alıp Telegram mobil onay yapabilirsiniz.