TikTok SMS Onay Alma

Son zamanlarda TikTok kullanıcılarından telefon numarasını istemektedir hatta hesap açma kısmında bile bu sorun karşımıza çıkıyor peki Tiktok’a kendi telefon numaramızı vermeden nasıl sms onay yapıp kayıt olabiliriz ? Bunun için sanal numara var mı? Kendi numaramızı vermeden Tiktok’a kayıt olabilir miyiz ?

İşte sizlere bu yazımızda TikTok sanal numara ile nasıl numara onay yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle TikTok nedir bunu kısaca anlatalım. TikTok veya Çinde bilinen adı ile Douyin, kullanıcıların video oluşturma, paylaşma ve bununla birlikte canlı yayın açabildiğiniz sosyal medya platformudur. Son zamanlarda tüm dünyada popülerliğini arttıran tiktok oldukça ünlü bir uygulama haline gelmiştir. Dünyanın yanı sıra Türkiye’de de bir hayli popüler olan bu uygulama türk kullanıcılarından da kayıt olurken Numara Onay İstemektedir. 15 ve 60 sn lik videolar halinde kısa kesitler paylaşmamıza yarayan bu uygulamada çeşitli taklitler de bulunuyor. Son zamanlarda bir çok ünlünün de Tik Tok Hesabı açtığını ve numara onayladığını görüyoruz. Her sosyal medya platformu gibi Tiktok’da numara onay gerekmektedir

Peki bu sms onayı sanal numara ile yapabilir miyiz? Bunu yapmak için Whatsapp, İnstagram, Google, Tiktok vb. sosyal medya platformları için sanal numaralar ile sadece 0.85 KR’den başlayan en uygun ve ucuz fiyatlar ile sms onay yapabilmenizi sağlayan Onayım sitemizden üyelik işlemlerini halletmiş ve sitemize hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Ana sayfa kısmında bakiyenizi BTDK güvenli ve hızlı bir şekilde hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Bu bakiye ile istediğiniz ülkeden TikTok, Instagram, Facebook, Tinder vb. platformlardan sizlere sağladığımız sanal telefon numaraları ile sms onay alabilirsiniz iyi günler dileriz.

TİKTOK SMS ONAY YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ